RU
EN

19.08.2015 Compensa KASKO piedāvājumā ir plašs papildu labumu klāsts

KASKO automašīnas apdrošināšana atlīdzina zaudējumus, kas nodarīti paša vai cita vainas dēļ. KASKO automašīnas apdrošināšana primāri ir nepieciešama transportlīdzekļiem, kas tiek iegādāti līzingā. Compensa dati liecina, ka palielinās arī to iedzīvotāju skaits, kas brīvprātīgi apdrošina automašīnas, izmantojot KASKO apdrošināšanu.

 

Latvijā, salīdzinot ar citām Eiropas valstīm, ir samērā liels tehniskās palīdzības izsaukumu skaits, kas ir saistīts ar ceļu slikto stāvokli, kā arī ar dažādām auto problēmām uz ceļa. Piemēram, tehniskā palīdzība tiek izmantota, kad beidzas degviela vai kad ziemas rītā nevar iedarbināt auto. Compensa KASKO apdrošināšanas polise nodrošina kvalitatīvu speciālistu palīdzību, kas pēc iespējas ātrāk spēj palīdzēt ar problēmas risinājumu, netraucējot savus draugus vai kaimiņus.

 

Compensa KASKO ietver arī tādus riskus kā transportlīdzekļu reģistrācijas numura zīmju zādzība, aktīvas atpūtas inventāra, bērnu sēdeklīša vai portatīva datora zādzību no transportlīdzekļa salona, dzīvnieku un putnu (tajā skaitā arī mājdzīvnieku), radīti bojājumi transportlīdzeklim un sadursme ar meža zvēriem.

 

Veicot uzlabojumus KASKO produktā, Compensa ir ņēmusi vērā klientu vēlmes, lai KASKO apdrošināšana pēc iespējas vairāk ietvertu dažādus riskus, ar kuriem autobraucējs var saskarties.

 

Online jeb tiešsaistes režīmā Compensa mājaslapā ir iespējams aprēķināt Compensa KASKO Online visu risku apdrošināšanas prēmiju, kā arī iegādāties OCTA polisi savam transportlīdzeklim.

 

ATPAKAĻ UZ VISIEM JAUNUMIEM