RU
EN

24.03.2016 Apdrošini mājokli, auto, ceļojumu un ietaupi!

Dzīvē ir svarīgi jau laicīgi nodrošināties pret dažādiem iespējamiem riskiem, kuru dēļ mums var nākties šķirties no ievērojamām naudas summām. Dažādas negaidītas situācijas ikvienu var piemeklēt gan atrodoties ceļojumā, gan braucot pa ceļu, gan arī, esot mājās. Apdrošināšanas kompānija Compensa sniedz lielisku iespēju, piedāvājot apdrošināties pret visiem iespējamiem riskiem, izvēle paliek jūsu pašu ziņā. Turklāt apdrošināšanu iespējams iegādāties internetā, kas ir ātrs, ērts un ideāli piemērots veids, kā mūsdienu straujajā ritmā parūpēties par savu un apkārtējo drošību, neizejot no mājas.

KASKO polise

OCTA apdrošināšana ir obligāta ikvienam transporta līdzekļa īpašniekam, kurš piedalās satiksmē, savukārt to, vai iegādāties KASKO polisi, ikviens spēkrata vadītājs var izvēlēties pats. Protams, ir dažas situācijas, kad tās iesaka pirkt līzinga kompānijas, kurās iegādājaties jaunu auto. Tomēr statistikas dati liecina, ka pēdējo gadu laikā spēkratu īpašnieki arvien biežāk brīvprātīgi izvēlas pirkt KASKO, un, ne velti, jo tai ir daudz priekšrocību. Iegādājoties šo apdrošināšanu, cilvēki nodrošinās pret dažādiem riskiem, kuri var atgadīties ceļu satiksmes negadījumu laikā, neatkarīgi no tā, kurš būs vainīgais. KASKO polise ietver plašu risku apdrošināšanu – automašīnas avāriju, nolaupīšanu, apzagšanu, ūdens un uguns radītos bojājumus, kā arī kaitējumu, kuru nodarījuši mājdzīvnieki un mežā zvēri. Tāpat šī apdrošināšana parūpēsies par to, lai visu diennakti jums būtu pieejama tehniskā palīdzība, ja, braucot ar auto, gadīsies ķibele. Piemēram, ja atrodoties vietā, kur tuvumā nav nevienas DUS, jums beigsies degviela vai arī aukstā ziemas rītā nevarēsit iedarbināt auto, KASKO sniegs tehnisko palīdzību.

 

Viens no jaunumiem, kuru apdrošināšanas kompānija Compensa piedāvā saviem klientiem, ir KASKO apdrošināšana bez pašriska. Ja divu vai vairāku zināmu transporta līdzekļu sadursmes rezultātā tiks iesniegts Saskaņotais paziņojums vai Policijas izziņa, spēkrata bojājumiem netiks piemērots pašrisks. Tāpat arī tiks atlīdzināti zaudējumi, kas radušies, iebraucot peļķēs, vai citās applūdušās vietās.

Mājokļa apdrošināšana

Ikviens no mums vēlas dzīvot drošā mājoklī, tādēļ Compensa piedāvā polisi, kura jums palīdzēs pasargāt ne tikai savu māju vai dzīvokli no nepatīkamu starpgadījumu radītām sekām, bet arī dos iespēju nodrošināties pret situācijām, kad neparedzētu situāciju rezultātā nodarām kaitējumu apkārtējiem, piemēram, kaimiņiem. Ir taču daudz izdevīgāk pāris reizes gadā samaksāt apdrošinātājiem noteiktu summu un dzīvot mierīgu sirdi, nevis, piemēram, kaimiņiem segt remonta izmaksas, kuras radušās dzīvokļa applūšanas rezultātā.

 

Compensa Mājas polisē iekļauta:

  • Nekustamā īpašuma apdrošināšana;
  • Īpašumā un ārpus tās esošo mantu apdrošināšana;
  • Civiltiesiskā apdrošināšana (zaudējumi, kas radušies trešajai personai jūsu vainas dēļ).

 

 

Bez pamata riskiem, kurus piedāvā apdrošināt Compensa (ugunsgrēks, dabas stihijas, ūdensvadu avārijas, trešo personu ļaunprātīga rīcība), iespējams nodrošināties arī pret elektroniskiem riskiem, kas radušies dažādu strāvas padeves traucējumu rezultātā, kā arī saņemt diennakts tehnisko palīdzību (santehniķa, namdara, atslēdznieka u.c. pakalpojumus).

 

Der atcerēties, ka īpašnieka vai nomnieka civiltiesiskās atbildības apdrošināšana 1000 eiro apmērā polisē tiek iekļauta bez papildu maksas. Šajā gadījumā Compensa atlīdzinās zaudējumus, kuru jūsu vainas dēļ būs radušies kaimiņiem.

 

Šī ir pirmā mājokļa apdrošināšana Latvijā, kuru iespējams iegādāties uz termiņu līdz pat trim gadiem, tādējādi ievērojami samazinot apdrošināšanas maksājumu.

Ceļojumu apdrošināšana

Ikreiz, kad dodamies tālākā vai tuvākā ceļojumā, nevēlamies nokļūt situācijās, kad nepieciešams tērēt papildu līdzekļus. Turklāt lielākoties šāda veida braucieni tiek plānoti, lai atpūstos no ikdienas raizēm un stresa. Tieši tādēļ, lai ceļojuma laikā nevajadzētu ne par ko satraukties, iepriekš nepieciešams apdrošināties.

 

Compensa ceļotājiem piedāvā apdrošināšanu, kurā iekļauti dažādi riski, ar kuriem visbiežāk nākas saskarties, atrodoties ārvalstīs. Polisē ietilpst: medicīniskie un repatriācijas izdevumi, diennakts palīdzības organizēšana, neparedzētas izmaiņas ceļojumā, kompensācija pēc nelaimes gadījuma, bagāža un citas līdzi paņemtās mantas, kā arī citām personām radītie zaudējumi. Situācijās, kad ceļojumā izlemsiet ņemt līdzi savu mājdzīvnieku, bet pats nokļūsiet slimnīcā, apdrošināšana segs visus izdevumus par mīluļa aprūpi, kā arī izmitināšanu dzīvnieku viesnīcā. Iegādājoties ceļojumu apdrošināšanu, varat būt pārliecināti, ka neparedzētās situācijās jūs nepaliksiet vieni un bezpalīdzīgi, jo par jums parūpēsies Compensa ceļojumu apdrošināšana. Tā atlīdzina arī zaudējumus, kuri radušies gadījumos, kad aizkavējas reiss, un jums jādodas atpakaļ uz viesnīcu, turklāt polise segs arī izmitināšanas un maltīšu izmaksas.

 

Compensa rūpējas par saviem klientiem, tādēļ nemitīgi pēta viņu vēlmes un regulāri papildina sniegto pakalpojumu klāstu. Jums atliek tikai atvēlēt pāris minūtes sava laika, atvērt mūsu mājas lapu un izvēlēties sev piemērotāko apdrošināšanu. Aprēķini polises cenu, iegādājies to un baudi dzīvi, zinot, ka neparedzētās situācijās Tev vienmēr būs kāds, kas palīdzēs!

 

ATPAKAĻ UZ VISIEM JAUNUMIEM