RU
EN

12.04.2018 Apdrošināšanas kompānijas “Compensa Vienna Insurance Group” Liepājas filiāli vieno komandas gars

Compensa Liepājas filiāle ir viena no visaktīvākajām un aizrautīgākajām Compensa apdrošināšanas filiālēm, jo Liepājas komandu veido filiāles vadītāja Velga Dejus, kas kopā ar savu komandu apdrošināšanas jomā ir strādā teju 20 gadus. Lai nosvinētu ilggadējo komandas darbu un jaunā ofisa atvēršanu, 12.aprīlī no plkst. 11 Compensa aicina sadarbības partnerus, kā arī ikvienu interesentu uz klientu dienu un jaunā biroja atklāšanu Liepājā, Avotu ielā 9!

Lasīt vairāk

 

12.06.2017 Compensa Baltijas valstīs pērn parakstītajās prēmijās piedzīvojusi nozīmīgu kāpumu

Pagājušajā gadā nedzīvības apdrošināšanas kompānija Compensa Vienna Insurance Group ADB noslēgusi ar 63,2% pieaugumu attiecībā pret 2015. gadu, kopumā Baltijā parakstītajās prēmijās sasniedzot 45,15 miljonus eiro.

Lasīt vairāk

 

12.05.2017 Aicina iedzīvotājus domāt par savu automašīnu drošību

2017. gada pirmajos trīs mēnešos Latvijā nozagtas jau 216 automašīnas, no kurām 114 gadījumos tika nozagti 2005. izlaiduma gada un jaunāki auto. Saskaņā ar apdrošināšanas kompānijas Compensa apkopoto statistiku starp riska grupā esošajām automašīnām parādījušās jaunas automašīnu markas un šobrīd tiek zagtas arī tādas automašīnas, kuras pirms tam zagļi izvēlējās samērā reti.

Lasīt vairāk

 

06.03.2017 Turpmāk “Compensa Vienna Insurance Group” ADB Latvijas filiāli vadīs Kaspars Neivalds

Apdrošināšanas kompānijas Compensa Latvijas filiāles vadītāja amatā stājas Kaspars Neivalds. Izmaiņas piedzīvojis arī apdrošināšanas kompānijas nosaukums, un turpmāk tā sauksies Compensa Vienna Insurance Group ADB Latvijas filiāle.

Lasīt vairāk

 

27.02.2017 Compensa Mājas visu risku apdrošināšana

Turpinot augt un attīstīties, esam izstrādājuši jaunu pakalpojumu – Compensa Mājas (privātpersonu īpašuma) visu risku apdrošināšana, kas sniegs vēl plašāku aizsardzību klientu īpašumam!

Uzzini vairāk

 

15.02.2017 Profesionālā CTA

Compensa turpina mērķtiecīgi strādāt pie mūsdienīgu, kvalitatīvu un ilgtspējīgu apdrošināšanas pakalpojumu risinājumu ieviešanas un turpmāk klientiem piedāvās arī profesionālo civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu (PCTA). PCTA polise pasargās profesionālo pakalpojumu sniedzējus no neparedzētām izmaksām, kas viņu kļūdas vai nolaidības dēļ ir radušās klientiem vai citām personām.

Detalizētāks apraksts atrodams mūsu mājas lapā.

 

20.01.2017 Ieteikumi situācijai, kad automašīna iestigusi sniegā

Nepastāvīgajos laika apstākļos, kādi Latvijā valda ziemas sezona, autovadītājiem ir jābūt gataviem uz gandrīz visu, jo vienā dienā aiz loga snieg sniegs, bet citā – jau līst lietus. Protams, primāri ziemā autovadītājiem jāsastopas ar izaicinājumiem, kurus rada snigšana. Ja tā ir intensīva, var gadīties, ka, pārvietojoties no viena punktu uz otru, mašīna saslīd vai iestieg sniegā. Esam sagatavojuši jums svarīgākos ieteikumus, kā rīkoties, ja auto ir iestidzis sniegā.

Lasīt vairāk

 

11.01.2017 5 padomi kas palīdzēs sagatavoties ziemas braukšanai

Kad ziemeļu puslodē rudeni nomaina ziema, pienāk laiks, kad autovadītājiem nākas sastapties ar dažādiem izaicinājumiem, kurus rada laika apstākļi. Sniegs, lietus, migla un ledus padara uzmanīgākus ne tikai gājējus, bet arī tos, kuri sēž pie stūres, jo ziemas laikā pieaug ceļu satiksmes negadījumu skaits.

Lasīt vairāk

 

04.01.2017 Compensa nāk klajā ar civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu bezpilotu lidaparātu īpašniekiem

Mūsdienu tehnoloģijas ir ievērojami mainījušas cilvēces ikdienas paradumus, radījušas jaunas iespējas un rezultātā arī aktualizējušas ar tām saistītos riskus. Bezpilota lidaparāti ir spilgts piemērs tam, kā tehnoloģiju straujā attīstība pieprasījusi steidzamā kārtā mainīt pastāvošo tiesisko regulējumu. Apdrošināšanas kompānija Compensa vērš uzmanību uz to, ka viena no būtiskākajām jauno noteikumu prasībām, ir civiltiesiskās atbildības apdrošināšana (CTA) bezpilotu lidaparātu īpašniekiem.

Lasīt vairāk

 

03.01.2017 Kas būtu jāiegaumē, braucot pa apledojušu ceļu?

1. Samaziniet ātrumu. Lēna braukšana ir svarīgākais priekšnoteikums drošai braukšanai pa apledojušu un apsnigušu ceļu. Braucot ātri, jūs riskējat pazaudēt kontroli pār transportlīdzekli, kā arī, būs daudz grūtāk nobremzēt. Neatkarīgi no tā, ar kādu automašīnu braucat, un uz kāda ceļa atrodaties, pat uz šosejām nav prātīgi braukt ātrāk par 70 km/h, ja brauktuve ir apledojusi. Turklāt vairumā gadījumu ieteicams braukt vēl lēnāk. Noslīdēt no ceļa iespējams pat, braucot ar ātrumu 15 km/h. Ja jūs jūtat, ka automašīnu uz brauktuves “nēsā”, tas nozīmē, ka nepieciešams braukt lēnāk.

Lasīt vairāk

 

29.12.2016 4 Budžetam draudzīgas vietas, kur doties ziemas brīvdienās kalnu slēpotājiem

Dodoties slēpot brīvdienās, jārēķinās ar to, ka būs nepieciešama diezgan liela naudas summa, taču, ja pratīsiet gudri izvēlēties ceļojuma galamērķi un citus pakalpojumus, noteikti varēsiet ietaupīt. Protams, ir atrodamas vietas, kuru apmeklēšanai nepieciešama vesela bagātība, taču, ņemot vērā ekonomikas lejupslīdi un pieaugošās degvielas cenas, vairāki ceļojumu operatori piedāvā braucienus uz kalniem par salīdzinoši izdevīgām cenām.

Lasīt vairāk

 

23.11.2016 Iegādāto preču garantijas iespējas palielinās

Ik pa laikam medijos parādās informācija par negadījumiem, kuros vainīgie autovadītāji ir aizbraukuši no notikuma vietas, neatstājot savu kontaktinformāciju, nepalīdzot cietušajam/iem un, neziņojot par to policijai. Ja sabojāts, piemēram, žogs vai ceļazīme, problēmu iespējams atrisināt vienkāršāk, savukārt, ja vainīgais šoferis ir atstājis notikuma vietā cietušo, pametot to bezpalīdzīgā stāvoklī, lieta ir daudz nopietnāka.

Lasīt vairāk

 

15.11.2016 Kā rīkoties, ja esi aizbraucis no CSN vietas?

Patērētāju tiesību aizsardzības likums nosaka divu gadu preces lietošanas garantiju, tomēr nereti nākas saskarties ar situācijām, ka iegādātajam datoram, fēnam vai mobilajam telefonam novērojami darbības traucējumi tieši pēc ražotāja noteiktā garantijas perioda. Lai novērstu patērētāju nedienas, apdrošināšanas sabiedrība Compensa piedāvā iespēju iegādāties elektronikas preces kopā ar jaunu risinājumu – pagarinātās garantijas apdrošināšanu.

Lasīt vairāk

 

09.11.2016 Kā rīkoties, ja ceļu satiksmes negadījums noticis ārzemēs?

Dodoties ceļojumā uz ārzemēm, neatkarīgi no tā, vai tas būtu atpūtas vai darba brauciens, Latvijas iedzīvotāji nereti pieļauj dažādas kļūdas, kas ietekmē viņu spēju piedalīties ceļu satiksmē. To apliecina arī Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) rīcībā esošā statistika. Visbiežāk autovadītāji piemirst paņemt līdzi OCTA vai KASKO polises, vai tām ir beidzies derīguma termiņš, OCTA apdrošināšana tiek iegādāta tikai pēc negadījuma, kā arī netiek ievērota konkrētās valsts normatīvie akti. Ja transportlīdzeklis ir reģistrēts Latvijā, tas nenozīmē, ka, esot ārzemēs, šoferim jāievēro tikai LR normatīvie akti. Turklāt ne vienmēr pēc negadījuma, kas noticis ārvalstīs, Latvijas iedzīvotājs var iesniegt atlīdzības pieteikumu, atgriežoties mājās jāsazinās ar LTAB, lai noskaidrotu pārstāvi.

Lasīt vairāk

 

04.11.2016 Kā pareizi aizpildīt saskaņoto paziņojumu?

Notiekot negadījumam, ne vienmēr ir nepieciešama policijas iesaistīšana. Dažkārt pietiek tikai ar saskaņotā paziņojuma aizpildīšanu. Tā kā šis ir svarīgākais dokuments, pēc kura nosaka notikušajā iesaistīto šoferu atbildības pakāpi par negadījumā nodarītajiem zaudējumiem, aizpildot saskaņoto paziņojumu, jābūt uzmanīgiem, jo pieļautās kļūdas var apgrūtināt apdrošināšanas atlīdzības saņemšanu. Ir vairākas lietas, kuras vajadzētu atcerēties, lai saskaņotais paziņojums tiktu aizpildīts pareizi.

Lasīt vairāk

 

02.11.2016 Drošības pasākumi tavam auto

Par savas automašīnas drošību ir jārūpējas, jo, lai arī apdrošināšana parūpēsies par zaudējumu finansiālo pusi, nekas pilnībā nespēs atlīdzināt emocionālos pārdzīvojumus par sabojātu, nozagtu vai aplaupītu auto. Esam sagatavojuši sarakstu ar vairākiem drošības pasākumiem, kuri jums palīdzēs pasargāt savu spēkratu no nevēlamiem bojājumiem vai ļaundaru darbībām.

Lasīt vairāk

 

26.10.2016 Kas jāņem vērā, iegādājoties lidojumu biļetes

Tuvojas dažādi svētki, kas nozīmē – gaidāmas brīvdienas. Nereti cilvēki šo laiku izvēlas pavadīt ceļojot un apskatot citas valstis. Taču kā plašajā aviokompāniju piedāvājumu klāstā atrast visizdevīgāko, nepārmaksājot un neizdodot pārmērīgas naudas summas? Apdrošināšanas kompānija Compensa ir apkopojusi pozīcijas, kam jāpievērš uzmanība, lai iegādātos aviobiļetes par draudzīgāku cenu.

Lasīt vairāk

 

25.10.2016 Sods par braukšanu bez obligātās apdrošināšanas

Cenšoties samazināt to autovadītāju skaitu, kuri nav iegādājušies apdrošināšanu, kā arī, lai uzlabotu ceļu satiksmes drošību, Ministru kabinets ir ieviesis grozījumus noteikumos par pārkāpumu uzskaites punktu sistēmu. Tagad tie paredz, ka autovadītājiem, kuri piedalās satiksmē bez OCTA polises un spēkā esošas tehniskās apskates, par katru pārkāpumu tiks piešķirti divi soda punkti.

Lasīt vairāk

 

19.10.2016 Drošākās valstis, izvēloties ceļojuma galamērķi

Tuvojoties ziemas sezonai, vairums cilvēku apsver iespēju doties ceļojumos uz siltākām zemēm. Viens no būtiskākajiem kritērijiem, plānojot ceļojumu, ir nepakļaut sevi un līdzcilvēkus dažādiem ģeopolitiskajiem draudiem, kas šobrīd aktuāli vairākās pasaules valstīs. Tomēr uztraukumam nav pamata, ja ceļojuma galamērķis tiek rūpīgi izvērtēts. Apdrošināšanas kompānija Compensa Vienna Insurance Group UADB apkopojusi drošākās valstis, uz kurām doties atpūtā.

Lasīt vairāk

 

05.10.2016 Drošība – viens no veiksmīgas uzņēmējdarbības komponentiem

"Par nepieciešamību veicināt uzņēmējdarbību runā gan paši uzņēmēji, gan valdība un arī banku sektors. Tiek veikti dažādi pasākumi iecerētā īstenošanai, tomēr vienlaikus pašiem uzņēmējiem būtu arī jāapzinās, ka ir svarīgi nosargāt to, kas tiem jau pieder," uzsver Kaspars Neivalds, Compensa Vienna Insurance Group UADB Latvijas filiāles Riska parakstīšanas departamenta vadītājs.

Lasīt vairāk

 

28.09.2016 Dienas Bizness viesojas Compensa birojā

Compensa darbiniekiem svarīga ir ne vien sakārtota darba vide, bet arī teritorija ap biroja ēku. Pavisam nesen pie mums viesojās Latvijas biznesa medijs “Dienas Bizness”. Ieskaties arī Tu Compensa birojā!

Lasīt vairāk

 

08.09.2016 Mājas un apkārtnes sagatavošana rudens sezonai

Straujiem soļiem paskrējusi vasara, ļaudis atgriežas no atvaļinājumiem un pamazām sāk noskaņoties jaunajai darba sezonai. Tāpat arī jaunam cēlienam jāsagatavo dzīvesvieta. Lai gan rudens sākums ir saulains un nes atvasarai raksturīgu laiku, jāatceras, ka gaidāmi arī skarbāki laikapstākļi, un jaunajai sezonai atbilstoši jāsagatavo arī sava dzīvesvieta.

Lasīt vairāk

 

27.07.2016 Par zaudējumiem ugunsgrēkā apdrošināšanas kompānija Compensa izmaksā vienu no šī gada apjomīgākajām īpašuma apdrošināšanas atlīdzībām

Apdrošināšanas kompānija Compensa Vienna Insurance Group UADB Latvijas filiāle ziņo, ka jūlijā bijusi EUR 312 177 liela īpašuma apdrošināšanas atlīdzības izmaksa. Atlīdzības pieteikums tika saņemts par ugunsgrēka nodarītiem postījumiem.

Lasīt vairāk

 

10.06.2016 "Ilgtspējas indeksā" sudraba kategoriju iegūst Compensa Vienna Insurance Group UADB Latvijas filiāle

Atbildīga biznesa nedēļas ietvaros tika sveikti septītā Ilgtspējas indeksa dalībnieki. Šogad sudraba kategorijai pievienojusies arī apdrošināšanas kompānija “Compensa Vienna Insurance Group UADB Latvijas filiāle”.

Lasīt vairāk

 

26.04.2016 “Compensa” Baltijas valstīs: Parakstīto prēmiju apjoms 2015. gadā piedzīvojis strauju kāpumu

Pagājušajā gadā nedzīvības apdrošināšanas kompānija “Compensa Vienna Insurance Group UADB” piedzīvoja 18% pieaugumu Baltijas valstīs, parakstot bruto prēmijas 28 miljonu eiro apmērā.

Lasīt vairāk

 

29.03.2016 OCTA un KASKO cenas katru reizi atšķiras? Uzzini, kāpēc!

Viens no efektīvākajiem un praktiskākajiem veidiem, kā laicīgi nodrošināties pret dažādām ķibelēm un papildu izdevumiem, kas saistīti ar automašīnu, ir transportlīdzekļa apdrošināšanas polišu iegāde. Compensa auto apdrošināšana ir paredzēta tam, lai ikviens spēkrata īpašnieks varētu pasargāt gan sevi, gan arī savu automašīnu no izmaksām, kuras rodas dažādu negadījumu rezultātā.

Lasīt vairāk

 

24.03.2016 Apdrošini mājokli, auto, ceļojumu un ietaupi!

Dzīvē ir svarīgi jau laicīgi nodrošināties pret dažādiem iespējamiem riskiem, kuru dēļ mums var nākties šķirties no ievērojamām naudas summām. Dažādas negaidītas situācijas ikvienu var piemeklēt gan atrodoties ceļojumā, gan braucot pa ceļu, gan arī, esot mājās. Apdrošināšanas kompānija Compensa sniedz lielisku iespēju, piedāvājot apdrošināties pret visiem iespējamiem riskiem, izvēle paliek jūsu pašu ziņā. Turklāt apdrošināšanu iespējams iegādāties internetā, kas ir ātrs, ērts un ideāli piemērots veids, kā mūsdienu straujajā ritmā parūpēties par savu un apkārtējo drošību, neizejot no mājas.

Lasīt vairāk

 

14.03.2016 Compensa nekustamā īpašuma apdrošināšana: iegādājies to arī epakalpojumi.lv

Mums rūp mūsu klientu laiks, tādēļ esam padomājuši par to, kā ietaupīt šo nozīmīgo resursu. Tagad Compensa saviem klientiem nekustamā īpašuma apdrošināšanu piedāvā iegādāties arī portālā e-pakalpojumi.lv.

Lasīt vairāk

 

22.12.2015 Compensa izveido Baltijas apdrošināšanas kompāniju

“Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group” Latvijas filiāle, turpinot attīstību Latvijā un Baltijā, pārstrukturē savu komercdarbību, nododot visus aktīvus, tiesības un saistības jaunajai “Compensa Vienna Insurance Group UADB” Baltijas kompānijai, kas reģistrēta Lietuvā.

Lasīt vairāk

 

20.11.2015 Latvijas apdrošināšanas tirgū lēna, bet stabila izaugsme

2015. gada novembrī apdrošināšanas kompānija Compensa rīkoja ikgadējo konferenci lielākajiem apdrošināšanas pakalpojumu pārdevējiem Latvijā. Šī gada konference tika veltīta globālām tendencēm un jaunās ekonomikas laikmeta ietekmei uz Latvijas apdrošināšanas tirgus attīstību.

Lasīt vairāk

 

19.08.2015 Compensa KASKO piedāvājumā ir plašs papildu labumu klāsts

KASKO automašīnas apdrošināšana atlīdzina zaudējumus, kas nodarīti paša vai cita vainas dēļ. KASKO automašīnas apdrošināšana primāri ir nepieciešama transportlīdzekļiem, kas tiek iegādāti līzingā. Compensa dati liecina, ka palielinās arī to iedzīvotāju skaits, kas brīvprātīgi apdrošina automašīnas, izmantojot KASKO apdrošināšanu.

Lasīt vairāk

 

13.08.2015 „Compensa” parakstīto prēmiju apjoms nedzīvības apdrošināšanā pirmajā pusgadā pieaudzis par 26%

2015. gada pirmajā pusē nedzīvības apdrošināšanas sabiedrība "Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group" Latvijā parakstīja bruto prēmijas 3.8 miljonu eiro apmērā, kas ir par 26% vairāk salīdzinājumā ar 2014. gada attiecīgo laika periodu. Kopumā apdrošināšanas tirgus pirmajā pusgadā ir pieaudzis par 7.5% salīdzinājumā ar pagājušo gadu.

Lasīt vairāk

 

11.08.2015 Mājokļa drošība atvaļinājuma laikā

Latvijā iecienītākais atvaļinājuma laiks ir vasara. Liela daļa iedzīvotāju brīvdienas pavada izbraukumos ārpus savas dzīvesvietas, tuvākos vai tālākos ceļojumos. Taču pirms došanās atvaļinājumā ir vērts pārliecināties, ka mājvieta tiek atstāta drošībā. Valsts policijas dati liecina, ka katru dienu vidēji tiek apzagti vismaz 11 mājokļi. Uzzini, kā pasargāt savu īpašumu.

Lasīt vairāk

 

11.08.2015 Ceļojuma apdrošināšana nav „pēdējā brīža“ pirkums

Nenoliedzami, ka internets ir kļuvis par neatņemamu dzīves sastāvdaļu un ir tik pašsaprotami to izmantot, lai iepirktos vai veiktu elektroniskos maksājumus. Taču tehnoloģiju attīstības ietekmē kā patērētāji esam kļuvuši nepacietīgi un mazāk uzmanīgi. Tikai retais velta laiku, lai rūpīgi iepazītos ar preci vai pakalpojumu pirms tā iegādes, tajā skaitā arī ar apdrošinātāju piedāvājumiem. Mēs šodien dzīvojam mainīgā vidē, kur tehnoloģijas paātrina ikdienas dzīvošanas tempu un mūsu pašreizējo ikdienu varētu raksturot kā dzīvi uz ātro.

Lasīt vairāk

 

29.07.2015 VIG paplašina darbību Baltijā un iegādājas apdrošināšanas uzņēmumu AAS „Baltikums”

Vienna Insurance Group AG (VIG) šodien noslēgusi līgumu par apdrošinātāja ASS „Baltikums” 100% kapitāla daļu iegādi. Apdrošināšanas sabiedrība pilnībā tiks pārņemta pēc nepieciešamo atļauju saņemšanas no nozari uzraugošajām institūcijām.

Lasīt vairāk

 

21.07.2015 Zaļā Karte – Kas jāzin ceļojot?

Ceļošanai Eiropas Savienības (ES) teritorijā Zaļā karte nav nepieciešama, jo Eiropas ekonomiskajā zonā darbojas Obligātā civiltiesiskā apdrošināšana (OCTA). Ceļojot ar auto ES teritorijā un Īslandē, Lihtenšteinā un Norvēģijā, OCTA apdrošināšanas polise automātiski nodrošina likumā noteikto segumu obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanā.

Lasīt vairāk

 

14.07.2015 Dzīvokļa apdrošināšana ir drošības spilvens.

Iestājoties kādam riskam, piemēram, ugunsgrēkam, ūdens noplūdei vai zādzībai, saviem spēkiem atjaunot īpašumu nav viegli, tāpēc ieteicams iegādāties dzīvokļa apdrošināšanu. Pamata standartrisku apdrošināšanas polisē ietilpst: uguns riski, dabas stihijas (vētras, plūdi, krusa), ūdens inženierkomunikāciju avārijas un trešo personu prettiesiskas darbības (t.sk., zādzība, laupīšana).

Lasīt vairāk

 

19.06.2015 Apdrošinātājs: pirms svētkiem palielinās avāriju skaits lielveikalu stāvvietās.

Saskaņā ar apdrošinātāja Compensa apkopotajiem datiem par automašīnu bojājumu raksturu, starp TOP 3 biežāk nodarītajiem bojājumiem transportlīdzeklim ir automašīnu virsbūves bojājumi auto stāvvietās. Tuvojoties svētkiem, tiek novērots negadījumu pieaugums. Visbiežāk auto virsbūve tiek bojāta tieši lielveikalu stāvvietās, kur pirmssvētku dienās satiksme ir īpaši intensīva.

Lasīt vairāk

 

14.05.2015 Apdrošinātājs: pieaugusi zagļu interese par “Volvo” lukturiem.

Šogad visvairāk zagto auto detaļu topā ir “BMW” markas automašīnas, bet “Volvo” lukturu zagšana ir jauna tendence, kas līdz šim nebija novērota. Zagļus neattur tas, ka mašīnas atrodas pazemes vai apsargātās autostāvvietās - sānskata spoguļi, navigācijas sistēmas, lukturi, un citas ārējās virsbūves detaļas tiek zagtas arī vietās, kur tiek veikta videonovērošana un ir apsardze. Šāda veida zādzības automašīnu īpašniekiem rada zaudējumus vairākos tūkstošos eiro, liecina Compensa atlīdzību statistika.

Lasīt vairāk

 

12.05.2015 “Compensa” un “Compensa Life” palielina tirgus daļas Latvijā un Baltijā.

2014. gadā apdrošināšanas kompānija “Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group” Latvijā parakstījusi bruto prēmijas 6,5 miljonu eiro apmērā. Salīdzinājumā ar 2013. gadu, vērojams pieaugums par 69%. Savukārt “Compensa Life” pērn parakstīto apdrošināšanas prēmiju apjoms Latvijā palielinājies par 12%, sasniedzot 12,6 miljonus eiro.

Lasīt vairāk

 

06.05.2015 „Toyota” iekļūst starp TOP3 zagtāko automašīnu markām.

Zagtākās automašīnas Latvijā nemainīgi ir “Volkswagen” un “Audi”, kas skaidrojams ar šo marku augsto popularitāti Latvijas autobraucēju vidū, tomēr 2015. gada pirmā ceturkšņa Valsts policijas dati parāda jaunu tendenci – zagļi ir iecienījuši arī “Toyota” markas automašīnas, kuras iekļuvušas starp TOP3 zagtākajiem auto Latvijā, liecina apdrošināšanas kompānijas “Compensa” apkopotie dati. Tāpat šī gada pirmajā ceturksnī palielinājies arī to automašīnu zādzību skaits, kas ir jaunākas par 15 gadiem, sasniedzot 64% no kopējā skaita.

Lasīt vairāk

 

30.04.2015 Viedoklis: Paaudžu atšķirīgās rūpes par auto drošību.

Autobraucēju uzskati par automašīnas apdrošināšanu, attieksme pret drošību kopumā un arī notikušo negadījumu skaits mainās atkarībā no šoferu vecuma un pieredzes, liecina apdrošinātāja Compensa pieredze. Turklāt jānorāda, ka jauniešu vērtības būtiski atšķiras no tās paaudzes, kura dzimusi laikā, kad nebija mobilo sakaru, interneta un par drošību uz ceļiem tika domāts salīdzinoši mazāk.

Lasīt vairāk

 

02.04.2015 Šoziem automašīnas visvairāk cietušas bedru un slideno ceļu dēļ.

Apkopojot Compensa datus par notikušajiem negadījumiem ziemā, var secināt, ka arī šogad lielākos zaudējumus autovadītājiem radījis Latvijas ceļu sliktais stāvoklis, kas ir nopietna un nemainīga problēma jau gadiem. Šogad lieli zaudējumi autovadītājiem radušies arī slideno ceļu un meža zvēru dēļ, sasniedzot pat 10% no Compensa pieteikto atlīdzību skaita.

Lasīt vairāk

 

13.03.2015 Visplašākais Ceļojumu apdrošināšanas segums Latvijā!

Compensa piedāvā vēl nebijušu apdrošināšanas risinājumu gan privātiem, gan biznesa ceļojumiem! Compensa Ceļojums - vienkāršs un ērts polises izdošanas risinājums, tikai pāris klikšķi līdz piedāvājuma sagatavošanai.

Lasīt vairāk: Ceļojumu apdrošināšana

 

28.01.2015 Būvniecības visu risku apdrošināšana.

Compensa turpina paplašināt komercrisku apdrošināšanas produktu veidus un kopš šī brīža ir pieejama būvniecības visu risku apdrošināšana. Noteikumi veidoti saskaņā ar pārapdrošināšanas sabiedrības Munich Re pamatnostādnēm.

Lasīt vairāk: Būvniecības visu risku apdrošināšana

 

18.12.2014 Bonus Malus sistēmas apraksts.

Tā kā bez OCTA apdrošināšanas polises savam spēkratam no garāžas izbraukt nedrīkst, tad ikvienam auto un OCTA īpašniekam vajadzētu būt informētam par apdrošināšanas polises priekšrocībām, iespējām un kritērijiem. Ne visi zina, ka Bonus Malus sistēma attiecas uz katru auto īpašnieku, kas iegādājas OCTA. Tāpat pietiekami daudz šoferiem nemaz nav skaidrs, kas īsti ir Bonus Malus klase un cik ļoti tā tiek ņemta vērā pie OCTA cenas aprēķina.

Lasīt vairāk