RU
EN

Compensa Vienna Insurance Group ADB Latvijas filiāle

Vienna Insurance Group ir viens no Eiropā tradīcijām bagātākajiem apdrošināšanas koncerniem ar teju 200 gadu pieredzi. Uzņēmuma dzimtene ir Austrija, mākslas un kultūras pilsēta Vīne. Senās Eiropas pilsētas vērtības ir pārņemtas arī Compensa ikdienā – māksla apdrošināt un augsta kultūra saskarsmē ar ikvienu klientu. Compensa vienīgais īpašnieks ir Vienna Insurance Group.


Latvijā Austrijas uzņēmumu kopš 1999. gada pārstāv Compensa māsas uzņēmums Compensa Life Vienna Insurance Group SE, kas piedāvā dzīvības un veselības apdrošināšanas pakalpojumus. 2012. gada nogalē tradīcijām bagātā apdrošināšanas kompānija izveido filiāli Latvijā, kā pirmos nodrošinot kustamā un nekustamā īpašuma, kā arī civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas pakalpojumus.


Atskatoties uz aizvadītajām simtgadēm, redzams, ka uzņēmuma stabilitātes pamatā ir spēja mainīties līdzi laikmetu prasībām, kā arī prasme pielāgoties klientu vēlmēm un vajadzībām. Šodien – informācijas tehnoloģiju ērā – ir grūti iztēloties, kā pastāvēja uzņēmumi laikā, kad vēl nebija pat elektrības; kā uzņēmumi sekmīgi spēja komunicēt ar klientiem, kad galvenais saziņas līdzeklis bija informācija no mutes mutē.


Vienna Insurance Group un tajā ietilpstošie uzņēmumi to nav aizmirsuši. Katrs nākamais laikmets nāk ar savu pieredzi, un visas zināšanas tiek uzkrātas un nodotas nākamajām uzņēmuma darbinieku paaudzēm. Katru reizi gūtā pieredze apvienojumā ar jaunākajām pieejamām tehnoloģijām arvien ļauj uzlabot uzņēmuma pakalpojumus, pieejamību un servisu. Ne velti Vienna Insurance Group ir iemantojusi Centrāleiropas un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgu līderpozīciju.


“Compensa Vienna Insurance Group” ADB Latvijas filiāles mātes kompānijai – Compensa Vienna Insurance Group ADB – ir izsniegta Lietuvas Bankas licence apdrošināšanas pakalpojumu sniegšanai.”