RU
EN
Īpašuma apdrošināšana - Compensa Mājas

 

Mēs zinām, cik svarīgs ir Jūsu mājoklis, jo īstas mājas mums katram ir tikai vienas. Māja ir tā vieta, kur atgriezties, dzīvot un glabāt vērtīgākās atmiņas. Tā ir vieta, kas ir jālolo un jāsargā. Compensa mājokļa apdrošināšana ir ērts risinājums, kas ļauj pasargāt Jūsu dzīvesvietu no nepatīkamiem atgadījumiem. Savukārt, neparedzētās situācijās, mājas vai dzīvokļa apdrošināšana palīdz pēc iespējas ātrāk atkal atgriezties ierastajā dzīves ritmā.

 

Compensa MĀJAS polisē iekļauts:

  • Nekustamā īpašuma - mājas vai dzīvokļa apdrošināšana
  • Īpašumā un ārpus īpašuma esošā manta
  • Civiltiesiskā apdrošināšana (trešai personai nodarītie zaudējumi)

 

 

mājokļa apdrošināšanas pakalpojumu klāsts

 

Priekšrocības Compensa MĀJAS apdrošināšanā:

Compensa Mājas apdrošināšana ir pirmā nekustamā īpašuma apdrošināšana Latvijā, ko iespējams iegādāties uz laiku līdz 3 gadiem. Ilgtermiņa polises iegāde būtiski samazina apdrošināšanas maksājumu. Compensa piedāvā arī uzņēmējdarbībā izmantoto īpašumu apdrošināšanu.

 

Compensa Mājas apdrošināšanas polisē iekļautā nekustamā īpašuma apdrošināšana veido drošāku nākotni, jo apmaksā zaudējumus, kas radušies dažādu ārējo risku rezultātā.

 

Īpašnieka vai nomnieka Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana (CTA) EUR 1 000 apmērā bez maksas!

  • Compensa veic arī nelaimes gadījumu apdrošināšanu, piemēram, ja gājējs būs paklupis uz Jūsu nenotīrītās ietves vai Jūsu vainas dēļ kaimiņam būs papildus remonta izdevumi, vai Jūsu suns pastniekam iekodis kājā.
  • Īrniekiem esam gatavi palīdzēt gadījumā, ja pārbīdot skapi, ir saskrāpēta parketa grīda, un saimnieks prasa to atlīdzināt.

 

Papildus iespējams iegādāties:

  • OCTA, kas ir spēkā arī vadot ūdens transportlīdzekļus, piemēram, airu laivu, ūdensmotociklu, motorlaivu vai kuteri.
  • Būvniecības civiltiesisko atbildību, ja ceļat mājokli vai tajā veicat remontdarbus

 

Papildus pamata riskiem – Ugunsgrēks, Dabas stihijas, Ūdensvadu avārijas, Trešo personu prettiesiska rīcības, piedāvājam apdrošināt:

  • elektroniskos riskus (zaudējumi, kas radušies zibens spēriena, elektrības padeves traucējumu rezultātā un radījuši bojājumus mājoklī esošajai elektrotehnikai) un
  • diennakts tehnisko palīdzību (tūlītēju namdara, santehniķa vai atslēdznieka pakalpojumus un profesionālus padomus, zvanot pa tālruni 67559999).

 

Uzziniet vairāk par Compensa Mājas apdrošināšanas priekšrocībām un Jūsu mājokļa apdrošināšanu, apmeklējot mūsu biroju Vienības gatve 87h, Rīgā vai zvanot pa tālruni 67558888, vai arī pie brokeriem un mūsu sadarbības partneriem.