RU
EN

Compensa Auto

Compensa nāk ar jaunu vīziju par transportlīdzekļu apdrošināšanu – auto ir jābūt pasargātam no visiem svarīgākajiem riskiem, kas var iestāties, lietojot transportlīdzekli. Turklāt pašam apdrošināšanas procesam un noteikumiem ir jābūt viegli saprotamiem un pārskatāmiem. Cilvēkam nav jābūt apdrošināšanas speciālistam, lai izprastu visus Compensa Auto polises nosacījumus.

Compensa aicina sevi pasargāt no neparedzētiem izdevumiem nākotnē un apdrošināt savu auto pret visiem riskiem, kas jau ir iekļauti Compensa KASKO pamata polisē.

 

Compensa KASKO visu risku apdrošināšana – Compensa KASKO ietver visu risku apdrošināšanu. Transportlīdzekļa sasišana, apzagšana, nozagšana, radītie bojājumi uguns un ūdens iedarbības rezultātā, transportlīdzekļu reģistrācijas numura zīmju zādzība, sporta inventāra, bērnu sēdeklīša vai datora izzagšana no transportlīdzekļa salona, mājdzīvnieku radīti bojājumi, sadursme ar meža zvēriem – iegādājoties Compensa KASKO polisi, būsiet pasargāts no visa minētā un vēl vairāk! Papildus iegūsiet arī kvalitatīvu servisu – atlīdzību par nomas auto izmantošanu sava transportlīdzekļa remonta laikā, palīdzību uz ceļa, remonta iespējas jebkurā klienta izvēlētā vietā vai pie Compensa sadarbības partneriem, kā arī ātras atlīdzību izmaksas.

 

Compensa mērķis ir klientu apmierinātība un saprotama atlīdzību politika, tāpēc nodrošinām kvalitatīvu atlīdzību izskatīšanu jau no pieteikuma saņemšanas brīža. Nodrošinām diennakts atlīdzību pieteikšanu pa tālruni 67559999, mūsu mājas lapā vai pie sadarbības partneriem.

 

Kur iegādāties Compensa Auto?

Compensa KASKO un OCTA polises var iegādāties mūsu birojā Vienības gatve 87h, Rīgā vai pie brokeriem un mūsu sadarbības partneriem.