Compensa Vienna Insurance Group

Mēs esam daļa no "Vienna Insurance Group"

"Vienna Insurance Group" ir viens no Eiropā tradīcijām bagātākajiem apdrošināšanas koncerniem, pārstāvot 50 grupas uzņēmumus, kas aktīvi strādā 25 valstīs un nodarbina vairāk nekā 25 000 darbinieku. Uzņēmuma dzimtene ir Austrija, mākslas un kultūras pilsēta Vīne.

"Mēs izstrādājam apdrošināšanas risinājumus, kas pielāgoti gan mūsu klientu vajadzībām, gan viņu dzīvesstila īpatnībām. Mūsu stratēģija koncentrējas uz ilgtermiņa rentabilitāti un konsekventu ienākumu pieaugumu, ļaujot mums kļūt par uzticamu partneri šajos straujajos laikos."

Compensa ir visstraujāk augošā apdrošināšanas sabiedrība, kas piedāvā plašu apdrošināšanas risinājumu klāstu – OCTA, KASKO, īpašuma, ceļojuma, kā arī nelaimes gadījumu un civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu. Piedāvājot pārdomātus, godīgus, Austrijas tradīcijās balstītus apdrošināšanas risinājumus, Compensa Latvijas tirgū iezīmē jaunus standartus klientu apkalpošanas un atlīdzību izmaksas jomā.
Koncentrēšanās uz Centrāleiropu un Austrumeiropu

"Vienna Insurance Group" daudz uzmanības velta ne tikai Austrijas, bet arī Centrāleiropas un Austrumeiropas valstu tirgiem. Vairāk nekā puse Grupas parakstīto prēmiju tiek ģenerēta tieši Centrāleiropas un Austrumeiropas valstīs. Vienna Insurance Group darbība, kas koncentrēta šajā reģionā, vispirms atspoguļo ekonomiskās izaugsmes prognozes – šeit tiek prognozēta divreiz straujāka ekonomiskā izaugsme nekā Rietumeiropā. Turklāt Centrāleiropas un Austrumeiropas valstu tirgi ir mazāk apdrošināti nekā vidēji ES.

Augsts finanšu un kredītspējas novērtējums

Plaši pazīstamā reitingu aģentūra „Standard & Poors” Vienna Insurance Group ir piešķīrusi A+ reitingu ar stabilu perspektīvu. Tas nozīmē, ka VIG ir viens no vislabāk novērtētajiem uzņēmumiem Vīnes fondu biržas ATX indeksā. Vienna Insurance Group akcijas ir iekļautas Vīnes un Prāgas fondu biržu sarakstos. VIG akciju lielākā daļa – 70 % – pieder „Wiener Städtische Versicherungsverein”, atlikusī akciju daļa ir brīva.