“Compensa” darbinieki labdarības akcijā mazaizsargātiem Latvijas iedzīvotājiem sagādā dāvanas vairāk nekā 30 000 eiro vērtībā

2022. 04. 04


“Compensa” darbinieki labdarības akcijā mazaizsargātiem Latvijas iedzīvotājiem sagādā dāvanas vairāk nekā 30 000 eiro vērtībā

“Compensa Vienna Insurance Group ADB” Latvijas filiāles rīkotajā sociālā atbalsta iniciatīvā “Dāvinām no sirds”, kas sākās pagājušā gada 2. decembrī un turpinājās šā gada sākumā, iesaistījās vairāk nekā 70 uzņēmuma darbinieki, kopā nostrādājot ap 600 brīvprātīgā darba stundas.

Kopumā tika sarūpētas un izdalītas vairāk nekā 5000 dažādas aptiekas preču vienības (uztura bagātinātāji, pirmās palīdzības un higiēnas preces bērnu un pieaugušo aprūpei, dažāda kosmētika, asinsspiediena mērītāji, pulsa oksimetri, termometri un vēl daudz kas cits), kuru kopējā vērtība pārsniedza 30 000 eiro. Sakomplektētās personalizētās dāvanas “Compensa” darbinieki nogādāja 658 sociāli mazaizsargātiem Latvijas iedzīvotājiem, tajā skaitā aprūpējamām personām ar hroniskām slimībām; ģimenēm, kuras audzina trīs un vairāk bērnus; invalīdiem; nepilnām ģimenēm, kurās bērni dzīvo tikai ar vienu no vecākiem, un vientuļiem pensionāriem. Tāpat ziedojumi tika nogādāti arī “Centram Marta”, “Latvijas Samariešu apvienības” sociālās aprūpes centram “Pārdaugava”, kā arī Ādažu novada Sociālajam dienestam un dienas centram.

“Centra Marta” pakalpojumu daļas vadītāja Irina Mazurika uzsvēra, ka dažāda veida atbalsts pēdējo divu gadu laikā kļuvis nepieciešams aizvien lielākam skaitam cilvēku:

– Preces no “Compensa” ziedojuma mēs piedāvājām klientēm, kurām ir trūcīgi ienākumi un kuras nāca uz konsultācijām mūsu birojā. Vislielākā interese bija par uztura bagātinātājiem un higiēnas precēm.

Ādažu novada domes Sociālā dienesta vadītāja Ieva Roze pastāstīja, ka mēneša laikā palīdzība sniegta apmēram 200 ģimenēm:

– Saņemot “Compensa” ziedojumu, mēs novada trūcīgākajām ģimenēm un vientuļajiem cilvēkiem paredzētās pārtikas pakas varējām papildināt ar zāļu tējām. Tāpat piedāvājām arī uztura bagātinātājus, dažādas medicīnas preces, ziedes, zobu pastas, pamperus pieaugušajiem un vēl daudz ko citu, kas mums tika atvests. Pirms sākām dalīt ziedotās preces, izjautājām savus klientus un viņu aprūpētājus, kas būtu vairāk nepieciešams. Ziedojumu centāmies sadalīt tā, lai kaut kas tiktu ikvienam mūsu palīdzības saņēmējam. Cilvēki patiesi priecājās par ikvienu saņemto lietu. Kāds no senioriem teica, ka, saņemot tādu dāvanu, no pensijas vairāk naudas varēs atlicināt nepieciešamo medikamentu iegādei. Mūsu redzeslokā esošie trūcīgie un maznodrošinātie cilvēki ļoti novērtē atbalstu. Savukārt mēs priecājamies par katru sadarbības un atbalsta piedāvājumu.

Savukārt biedrības “Latvijas Samariešu apvienība” sociālās aprūpes centra “Pārdaugava” sociālā darbiniece Dace Lielmane atzina, ka klienti īpaši priecājušies par uztura bagātinātājiem, kas domāti redzes un dzirdes uzlabošanai:

– Zinām šo preparātu cenas, un zinām, ka mūsu klienti paši no savas rocības nevar atļauties tos iegādāties aptiekā. Ļoti noderīgi bija dažādie gastroprotektori. Vecāka gadagājuma cilvēkiem piedāvājām protēžu līmi. Noderīgi bija glikozes līmeņa mērītāji komplektā ar testa strēmelēm, tāpat arī stomas maisi un katetri. Dāvinājumā saņēmām arī preparātus pret alerģiskām iesnām, dezinfekcijas līdzekļus rokām, spirta salvetes, šļirces, saites, dažādus pamperus, pamperbiksītes, vienreizlietojamos paladziņus un vēl daudz ko citu. Vēlreiz liels paldies par to visu.

Papildu informācija:

Dace Gertnere

“Compensa Vienna Insurance Group” ADB Latvijas filiāle

Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja

E-pasts: dace.gertnere@compensa.lv

Klientu atbalsts un apdrošināšanas iegāde
24/7 atbalsta tālrunis
Klientu apkalpošanas centri