Карьера

Mūsu kultūra

Mēs esam daļa no „Compensa Vienna Insurance Group“ komandas Latvijā, un mēs esam lepni par to! Katru dienu kopā ar vairāk nekā 25 tūkstošiem mūsu kolēģu 25 pasaules valstīs mēs attīstām lielāko apdrošināšanas grupu Centrālajā un Austrumeiropā. Katru dienu, pāri robežām un kultūrām, mēs dalāmies ar pieredzi, zināšanām un idejām. Izpratne par dažādiem tirgiem un katra darbinieka individuālā pieredze ļauj mums rūpēties par saviem klientiem un nodrošināt tiem kvalitatīvus pakalpojumus. Sadarbība, komandas darbs, kā arī centieni būt vislabākajiem, ir neatņemama mūsu ikdienas sastāvdaļa.

Karjeras iespējas

Motivēti darbinieki, kas mīl savu ikdienas darbu, ir labākais dzinējspēks jebkuram uzņēmumam. Tie ir cilvēki, kas strādā Compensa Vienna Insurance Group. Mūsu ikdienas prakse ir nepārtraukti mācīties no plašas profesionālās pieredzes apdrošināšanas jomā ne tikai vietējā, bet arī starptautiskā līmenī.

“Mēs iedrošinām savus darbiniekus kāpt pa karjeras kāpnēm un dodam viņiem iespēju uzņemties arvien atbildīgākus pienākumus mūsu uzņēmumā. Esam atvērti praktikantiem un nereti tieši no spēcīgāko praktikantu vidus aicinām darbā jaunākos speciālistus,” tā Dagnija Skulte, Compensa Vienna Insurance Group personāla vadītāja.

Sāc karjeru mūsu uzņēmumā

Ja esi ambiciozs un apņēmīgs virzīties uz mērķi
Ja esi enerģisks un inovatīvs
Ja vēlies pastāvīgi mācīties un attīstīt savas prasmes
Ja meklē iespēju kāpt pa karjeras kāpnēm
Atvērtās vakances