Man ir svarīgi, ka mēs visi ejam uz kopīgu mērķi

1_320x481px-75c0ef837efd82daedd16f13ed312f1a.jpg

Man ir svarīgi, ka mēs visi ejam uz kopīgu mērķi 

Ksenija par Compensa apdrošināšanu uzzināja pavisam nejauši no sava kursabiedra, ar kuru kopā viņa studēja finanses. Tā viņa studiju laikā uzsāka praksi uzskaitvedības departamentā un tā kā uzņēmums strauji auga, strauji mainījās arī ikdienas darbs un modernizējās visi procesi. Pēc prakses Ksenija sāka strādāt par uzskaites un norēķinu jaunāko speciālisti, vēlāk kļūstot par vecāko speciālisti. Pašlaik viņa ir uzskaitvedības departamenta vadītāja un ikdienas darbs aptver darbu ar dažādu procesu organizēšanu, risinājumu rašanu nestandarta situācijās un darbu gan pie pašmāju, gan Baltijas mēroga projektiem.

“Prakses laiks bija ļoti interesants, jo sajutu uzņēmuma nemitīgo izaugsmi, kas ir vērojams vēl joprojām. Kad uzņēmums attīstās tik strauji kā Compensa, ir nepieciešams būt elastīgam, uzņemties iniciatīvu, vienmēr meklēt dažādus jaunus risinājumus, pielāgoties tirgus vajadzībām un sekot līdzi tendencēm.”

Ksenija pievienojās pašos uzņēmuma pirmssākumos un bija viena no pirmajiem praktikantiem, kas sāka praktizēties Compensa. Pēdējo gadu laikā viņa pati ir pulcējusi ap sevi praktikantus un daļa turpina darbu Compensa, veidojot viņas komandu, ar ko Ksenija ļoti lepojas, jo viņai ir īpaši svarīga vienotības sajūta ar saviem kolēģiem.

“Mūsu kolektīvs ir saliedēts un mēs vienmēr atbalstām viens otram. Man ir svarīgi, ka mēs visi ejam uz vienu kopīgu mērķi un zinām, ka visi kopā mēs esam vienoti, esam komanda,” saka Ksenija.
Izvēlies ērtāko pakalpojuma iegādes veidu
Sazinies ar mums pa telefonu
Sazinies ar mums elektroniski
Klientu apkalpošanas centros