Compensa Baltijas valstīs pērn parakstītajās prēmijās piedzīvojusi nozīmīgu kāpumu

2017. 06. 12


Compensa Baltijas valstīs pērn parakstītajās prēmijās piedzīvojusi nozīmīgu kāpumu

Pagājušajā gadā nedzīvības apdrošināšanas kompānija Compensa Vienna Insurance Group ADB noslēgusi ar 63,2% pieaugumu attiecībā pret 2015. gadu, kopumā Baltijā parakstītajās prēmijās sasniedzot 45,15 miljonus eiro.

Aizvadītā gada finanšu rezultāti liecina par strauju kompānijas attīstību, uz ko norāda arī pieaugums visās apdrošināšanas produktu grupās. Visstraujāko izaugsmi Compensa Baltijas valstīs piedzīvojusi īpašuma, civiltiesiskās atbildības un KASKO apdrošināšanas veidos, kur katrā no tiem ir vērojams vismaz 150% pieaugums, salīdzinot ar 2015. gadu.

Latvijas apdrošināšanas tirgū pēdējo trīs gadu laikā Compensa ir viena no visstraujāk augošajām kompānijām. Pagājušajā gadā summa par parakstītajām prēmijām sasniegusi 8,9 miljonus eiro, tādējādi veidojot 11% pieaugumu salīdzinājumā ar 2015. gadu. Atlīdzībās izmaksāti 6,2 miljoni eiro. Līdzīgi kā pārējās Baltijas valstīs, arī Latvijā ievērojami palielinājies parakstīto prēmiju apjoms īpašuma apdrošināšanā.

“Pagājušajā gadā īpaši fokusējāmies uz nekustamo īpašumu apdrošināšanu, veidojot klientiem arvien pievilcīgākus piedāvājumus. Šobrīd redzam, ka tas bijis veiksmīgs lēmums, par ko pārliecināmies, vērtējot pagājušā gada finanšu rezultātus. Šogad plānojam turpināt jau uzsākto darbu pie produktu klāsta palielināšanas juridiskajām personām. Šī ir ļoti nozīmīga klientu grupa ar nemitīgi augošām prasībām, kuras, protams, vēlamies maksimāli piepildīt, pilnveidojot piedāvātos apdrošināšanas produktus,” norāda Kaspars Neivalds, Compensa Latvijas filiāles vadītājs.

Izvēlies ērtāko pakalpojuma iegādes veidu
Sazinies ar mums pa telefonu
Sazinies ar mums elektroniski
Klientu apkalpošanas centros