Profesionālajā izaugsmē ir jābūt vēlmei mācīties

3_320x481px lab-8f21e3b7814fbf2c95f45107dae0ad34.jpg

Profesionālajā izaugsmē ir jābūt vēlmei mācīties

Savu karjeru apdrošināšanas sfērā Raivis uzsāka kā praktikants apdrošināšanas kompānijā Compensa. Būdams Banku augstskolas studiju programmas "Risku vadība un apdrošināšana" pēdējā kursa students, dotā prakses vieta deva iespēju pārliecināties, ka apdrošināšanas nozare ir ļoti dinamiska un aizraujoša, tajā var iegūt jaunas prasmes un zināšanas vairākās nozarēs, ne tikai apdrošināšanā.
"Compensa prakses laikā deva iespēju apskatīt klātienē dažādu apdrošināšanas departamentu darbību, sākot no pārdošanas un klientu apkalpošanas departamenta, līdz pat atlīdzību un risku parakstīšanas departamentam. Visvairāk man patika prakse risku parakstīšanas departamentā, jo iegūtās zināšanas analītikas jomā ļāva pierādīt sevi kā spēcīgu palīgu risku parakstītājiem. Prakses laikā daudz iemācījos no saviem kolēģiem un vadītājiem, kas ļoti motivēja apgūt vēl vairāk jaunu lietu," atceras Raivis.
Pēc sekmīgas prakses noslēgšanās, 2013. gadā Compensa piedāvāja iespēju sākt strādāt par jaunāko transporta risku parakstītāju. Pēc jaunākā riska parakstītāja amata, Raivis kļuva par riska parakstītāju un šobrīd ieņem produktu attīstības vadītāja amatu un ir atbildīgs par Compensa IT sistēmu attīstību un to pilnveidošanu.
Pozitīvā prakses pieredze Raivim lika saprast, ka praksē pavadītais laiks ļauj papildināt savu zināšanu loku nozarē un palīdz izaugt profesionālajā karjerā. “Praktikantam ir jābūt vēlmei mācīties un izrādīt iniciatīvu, lai augstskolā iegūtās zināšanas pielietotu ikdienas darbā. Jaunajam darbiniekam vienmēr ir jāmeklē jauni risinājumi, galvenais ir mēģināt un darīt,” atceras Raivis.

Izvēlies ērtāko pakalpojuma iegādes veidu
Sazinies ar mums pa telefonu
Sazinies ar mums elektroniski
Klientu apkalpošanas centros