• Valērijs Jekimovs
Atpakaļ

Redzu, ka manu darbu novērtē ne tikai kolēģi, bet arī partneri

2_320x481px-3843aa993bef9ddae0cd8831318cd535.jpg

Redzu, ka manu darbu novērtē ne tikai kolēģi, bet arī partneri

Valērijs par Compensa apdrošināšanu pirmo reizi uzzināja, kad bija nepieciešams izvēlēties prakses vietu. Prakses laikā Valērijs sāka darboties Compensa Partneru darījumu nodaļā, kur darbs galvenokārt bija saistīts ar pārdošanu saistītu materiālu koordinēšanu, darbu ar Excel, taču vēlāk papildināja zināšanas Tiešās pārdošanas nodaļā.

Pēc prakses tika saņemts piedāvājums strādāt par jaunāko klientu apkalpošanas speciālistu. Darbs ar klientiem palīdzējis ļoti ātri iemācīties visu par apdrošināšanas produktiem un dažādām specifiskām niansēm. Par spīti bailēm un satraukumam, uzņemoties arvien lielāku atbildību un pašam meklējot atbildes uz jautājumiem, Valērijs sajuta, ka apdrošināšana viņu ir aizrāvusi un tā ir joma, kuru gribas izzināt vēl un vēl.

“Vidusskolā es nezināju, ar ko gribētu nodarboties, mani nekas tā neaizrāva un neinteresēja. Tieši prakses laikā sapratu, ka apdrošināšanas joma ir tā, kurā  es gribu sevi attīstīt. Ja es to nebūtu pamēģinājis, es nekad to neuzzinātu.” Pēc neilga laika Valērijam tika izteikts piedāvājums strādāt par darījumu vadītāja asistentu – šeit darbs norit ar partneriem, augusi atbildība un arī darba apjoms, kā ietekmē arī attīstītas prasmes darbu padarīt efektīvāk un ātrāk. Sākot ciešāk strādāt kopā ar Darījumu vadītāju, Valērijs iemācījās vēl labāk izprast partneru vajadzības un pievērst lielāku uzmanību tam, kā veidojas attiecības ar klientu, kā arī izprast biznesa domāšanas principus. Šajā amatā ir svarīga sastrādāšanās arī komandas ietvaros, kas izteikti raksturo Pārdošanas departamentu kopumā - visi darbojas viena mērķa vārdā, kas ir skaidri definēts.

“Mani darba pienākumi kļūst arvien atbildīgāki un esmu pilnībā apmierināts ar pašreizējo darbu, jo redzu, ka man ir iespēja šeit attīstīties. Redzu, ka manu darbu novērtē ne tikai kolēģi, bet arī partneri un tas man ir ļoti nozīmīgs atskaites punkts. Pārdošanas joma mani aizrauj un man patīk tas adrenalīns ko es ikdienā iegūstu,” ar smaidu saka Valērijs.

Klientu atbalsts un apdrošināšanas iegāde
24/7 atbalsta tālrunis
Klientu apkalpošanas centri