Atpakaļ

Kas ir
COMPENSA E-XPERT
videoapskate?

COMPENSA E-XPERT paredz, ka apdrošināšanas speciālists attālinātās videoapskates laikā ar klienta atbalstu ātri fiksē bojājumus, uzņem nepieciešamos fotoattēlus un atbild uz klienta jautājumiem, kas radušies saistībā ar zaudējumu kompensāciju.
Jaunais risinājums ļauj ietaupīt gan klientu, gan arī apdrošināšanas speciālistu laiku, nodrošinot ievērojami ātrāku atlīdzību noregulēšanas procesu.

Zaudējumu novērtēšana 15 minūšu laikā!

Ātri

Videoapskate vidēji ilgst līdz 15 minūtēm. Apskates laikā speciālists uzreiz  ievada datus sistēmā. Apdrošināšanas atlīdzība, ņemot vērā negadījuma apstākļus, tiek aprēķināta jau attālinātās apskates laikā vai arī iespējami īsākajā laikā pēc tās.

Precīzi

Videozvana laikā eksperts gan fiksē bojājumus, gan uzņem nepieciešamos fotoattēlus un noskaidro svarīgas detaļas, kā arī atbild uz klienta jautājumiem un iesniedz apdrošināšanas izmaksas piedāvājumu.

Ērti

Klientam netiek uzlikts pienākums pašam  fotografēt bojājumus vai atkārtoti uzņemt attēlus, kas sākotnēji nav izdevušies.

Droši

Apdrošinātajam objektam radītie zaudējumi tiek novērtēti attālināti. Klientam un apdrošināšanas speciālistam nav nepieciešams tikties klātienē.

Kā notiek videoapskate?

Piesaki atlīdzību

Piesaki atlīdzību internetā vai pa tālruni 8888.

Vienojieties ar apdrošinātāju par bojātā īpašuma attālinātās apskates laiku.

Saņem īsziņu

Eksperts, kurš veiks zaudējuma novērtēšanu,  nosūtīs  īsziņu ar saiti uz COMPENSA E-XPERT  tīmekļa vietni, kas nodrošina bezkontakta apskatei nepieciešamos videosakarus.

Izmanto mobilo tālruni

Lai veiktu  attālināto apskati, viedtālrunī nav nepieciešams instalēt nekādu papildu lietotni. Pietiek ar to, ka tālrunī darbojas Android vai iOS operētājsistēma.

Pieslēdzies videoapskatei

Vietnei tikai nepieciešams piešķirt pagaidu pieeju mobilā tālruņa mikrofonam un videokamerai.

Sadarbojies ar ekspertu attālināti

Eksperts attālinātā veidā nofotografē negadījumā bojāto īpašumu un atbild uz jautājumiem, kas radušies saistībā ar zaudējumu kompensāciju. Uzņemtajiem fotoattēliem automātiski tiek piešķirti laika un koordinātu identifikatori. Attēlu kvalitāti neietekmē interneta savienojuma  kvalitāte.

Ietaupi laiku

Apskates laikā speciālists ievada datus sistēmā.

Apdrošināšanas atlīdzība, ņemot vērā negadījuma apstākļus, tiek aprēķināta jau attālinātās apskates laikā vai arī iespējami īsākajā laikā pēc tās.

Kā pieteikt atlīdzību?


Pašapkalpošanās portālā
Pa tālruni

Klientu atbalsta diennakts tālrunis: 8888. Zvaniem no ārzemēm: +371 6755 8888.

Aizpildot pieteikuma formu

Atbilstošo atlīdzības pieteikuma formu izvēlieties šeit

Kā rīkoties, ja ar īpašumu noticis nelaimes gadījums?

Ja izcēlies ugunsgrēks vai notikusi eksplozija, nekavējoties jāzvana Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam pa tālr. 112 vai 01.
Ja notikusi zādzība, laupīšana vai mēģinājums to izdarīt, nekavējoties jāziņo Valsts policijai pa tālr. 112 vai 02.
Ja notikusi apkures vai kanalizācijas sistēmas avārija vai ūdens noplūde, jāsazinās ar avārijas dienestu, ēkas pārvaldnieku vai namu pārvaldi.
Nekavējoties, tiklīdz tas ir iespējams, bet ne vēlāk kā 3 darba dienu laikā pēc fakta konstatēšanas, rakstiski informēt Compensa par apdrošināšanas gadījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Tālr. informācijai: 8888.
Pēc apdrošināšanas atlīdzības pieteikuma saņemšanas Compensa eksperts sazināsies un saskaņos ērtāko laiku negadījumā cietušā īpašuma videoapskatei. 

Bez Compensa rakstveida piekrišanas nav atļauts:
  • uzsākt bojātā īpašuma remontu vai atjaunošanas darbus, izņemot tādus, kas nepieciešami, lai nekavējoties novērstu zaudējumu palielināšanos;
  • atzīt saistības apdrošinātāja vārdā vai dot solījumus par zaudējumu atlīdzības izmaksu;
  • atbrīvoties no apdrošinātā/bojātā īpašuma.
Klientu atbalsts un apdrošināšanas iegāde
24/7 atbalsta tālrunis
Klientu apkalpošanas centri