Kravas apdrošināšana


Kam
paredzēta
Kravas
apdrošināšana?

Kravas transportēšanas, uzglabāšanas un pārkraušanas laikā var rasties apstākļi, kas var izraisīt kravas zudumu, bojājumu vai bojāeju. Tas var notikt, piemēram, ugunsgrēka, dabas stihijas, zādzības, ceļu satiksmes negadījuma rezultātā. Noslēdzot kravas apdrošināšanas līgumu, kravas īpašnieks var izvairīties no šādā veida zaudējumiem. Kravas apdrošināšana ir nepieciešama:
• Vienreizējiem vai regulāriem kravas pārvadājumiem
• Kravas pārvadāšanā izmantojot gaisa, jūras, dzelzceļa vai autotransportu
• Starptautiskiem kravas pārvadājumiem
• Ja pārvadājumu veic trešā puse

Kādi ir ieguvumi?


Visu risku apdrošināšana
Pasargā sava uzņēmuma kravas pārvadājumus ar pilnvērtīgu apdrošināšanas segumu - Compensa visu risku apdrošināšanu, kas segs radušos zaudējumus par riskiem, kas var iestāties kravas pārvadāšanas, uzglabāšanas, iekraušanas vai izkraušanas laikā.
Individuāla pieeja
Mēs apdrošinām vienreizējus preču sūtījumus, kā arī izstrādājam speciālus piedāvājumus gada kravu apdrošināšanas programmai, kas būs piemēroti katras kravas specifikai
Visā pasaulē
Compensa kravas apdrošināšanas polise ir starptautiska un tās segums ir spēkā visā pasaulē
24/7 atlīdzību serviss
Ja ir noticis negadījums, par to ir iespējams informēt un pieteikt atlīdzības gadījumu visu diennakti, zvanot pa tālruni 8888

Kādi ir ieguvumi?

Vairāk par Compensa Kravas apdrošināšanas polisi

Ja Tevi interesē Compensa pakalpojumi, konsultējiies ar mūsu speciālistiem, un mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotāko apdrošināšanas risinājumu


Importa/eksporta sūtījumu apdrošināšana

Jums ir iespēja apdrošināt importa/eksporta sūtījumus, izmantojot sauszemes, jūras vai gaisa transportu, tāpat arī iekšzemes kravu sūtījumus iekļaujot preču īslaicīgu uzglabāšanu pārvadājuma laikā. Mēs apdrošinām kā vienreizējus preču sūtījumus, tā arī izstrādājam speciālus piedāvājumus visam kravu apgrozījumam jeb gada kravu apdrošināšanas programmai. 

 

Compensa kravu apdrošināšana ir veidota par pamatu ņemot noteikumus, kas ir starptautiski atzīti un tiek visplašāk izmantoti kravu apdrošināšanā - Londonas Apdrošinātāju institūta Kravu apdrošināšanas klauzulas (Institute Cargo Clauses jeb ICC). 

 

Atkarībā no nepieciešamības, kravas piegādes nosacījumiem utt. apdrošināšanas aizsardzības apjomu var izvēlēties atbilstoši Institute Cargo Clauses nosacījumiem:

  • saskaņā ar visu risku apdrošināšanas principu ( ICC A vai līdzīgiem Institute Cargo Clauses);
  • saskaņā ar nosaukto risku principu ( ICC B, C vai līdzīgiem Institute Cargo Clauses).