Apdrošināšanas kompānijas “Compensa Vienna Insurance Group” Liepājas filiāli vieno komandas gars

2018. 10. 19


Apdrošināšanas kompānijas “Compensa Vienna Insurance Group” Liepājas filiāli vieno komandas gars

Compensa Liepājas filiāle ir viena no visaktīvākajām un aizrautīgākajām Compensa apdrošināšanas filiālēm, jo Liepājas komandu veido filiāles vadītāja Velga Dejus, kas kopā ar savu komandu apdrošināšanas jomā ir strādā teju 20 gadus. Lai nosvinētu ilggadējo komandas darbu un jaunā ofisa atvēršanu, 12.aprīlī no plkst. 11 Compensa aicina sadarbības partnerus, kā arī ikvienu interesentu uz klientu dienu un jaunā biroja atklāšanu Liepājā, Avotu ielā 9!
 
Compensa Liepājas komandu veido azartiskas un pieredzējušas darbinieces, kas savu pieredzi ir veidojušas pastāvīgi pilnveidojoties un ambiciozi rodot risinājumus sarežģītās situācijās un pārmaiņu laikos, kā arī ik dienas stiprinot komandas garu un entuziasmu. Liepājas filiāles vadītāja Velga Dejus pastāstīja, ka visas darbinieces apdrošināšanas nozarē strādā teju 20 gadus un viņu pieredze ir tiešām neatsverama vērtība – katrs klients var būt pārliecināts, ka saņems profesionālas konsultācijas, individuālu, patiesi ieinteresētu attieksmi un izdevīgākos piedāvājumus. Par apdrošināšanu jādomā un līgumi jānoslēdz pirms vēl noticis kaut kas slikts. Apdrošināšana ir tas stabilais balsts, kas sniedz patiesu drošības sajūtu par šodienu un rītdienu.
 
Mūsu kolektīvā apvienojušās ne tikai nozares profesionāles, bet arī aktīvas un aizrautīgas personības, kas aizraujas ar ceļošanu. Mums pašām nācies pārliecināties, cik lietderīgi un gudri ir pirms braucieniem iegādāties ceļojumu apdrošināšanu,” turpināja V.Dejus. “Mēs esam ne tikai kolēģes, kas kopā strādā un aug profesionāli, mēs ik pa laikam mēdzam kopā pavadīt savu brīvo laiku, piemēram, apmeklējot teātra izrādes. Mums visām ir svarīgas ģimeniskās vērtības, un tas arī kolektīvā palīdz radīt ģimenisku un vienotu atmosfēru.”
Kādus pakalpojumus klienti var saņemt “Compensa Vienna Insurance Group” Liepājas filiālē? Compensa apdrošina transportlīdzekļus, izdodot OCTA un KASKO polises, kā arī ir iespēja apdrošināt savu īpašumu, ceļojumu un nelaimes gadījumus. Šobrīd un līdz pat jūnija beigām ir iespēja apdrošināt īpašumu ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem – pašrisks tikai 35 EUR.
 
Klienti tiek gaidīti Liepājā, Avotu ielā 9 katru darba dienu no 9.00 līdz 17.30 vai uzzināt vairāk par tālr. 29121821
Compensa Vienna Insurance Group ADB Latvijas filiāle ir visstraujāk augošā apdrošināšanas sabiedrība, kuras saknes meklējamas Austrijas kultūrā –vienā no Eiropā tradīcijām bagātākajiem apdrošināšanas koncerniem ar teju 200 gadu pieredzi. Compensa apdrošināšana ir orientēta uz klientu, rūpējoties par drošības sajūtu ne tikai uz ceļa, bet arī mājās, aktīvi atpūšoties ar ģimeni un dodoties ceļojumos.
Klientu atbalsts un apdrošināšanas iegāde
24/7 atbalsta tālrunis
Klientu apkalpošanas centri