VIG uzņēmumi ziedos 5 miljonus eiro Ukrainas ģimeņu atbalstam, 250 tūkstoši eiro – no Baltijas

2022. 03. 03


VIG uzņēmumi ziedos 5 miljonus eiro Ukrainas ģimeņu atbalstam, 250 tūkstoši eiro – no Baltijas

“Vienna Insurance Group” (VIG) ir nolēmusi ziedot 5 miljonus eiro, lai atbalstītu Ukrainas karā skartās ģimenes. VIG uzņēmumi Baltijā - “BTA Baltic Insurance Company”, “Compensa Vienna Insurance Group” un “Compensa Life Vienna Insurance Group”- šim mērķim ziedos 250 000 eiro. 

Uzreiz pēc tam, kad tika saņemtas ziņas par kara sākumu Ukrainā, VIG izveidoja komandu, lai koordinētu palīdzību kolēģiem Ukrainas uzņēmumos. VIG valde ir izveidojusi īpašu ziedojumu fondu “VIG Family Fund” ar pamata summu 5 miljonu eiro apmērā. Tā mērķis ir nodrošināt iespēju visiem grupas uzņēmumiem un darbiniekiem mērķtiecīgi atbalstīt mūsu Ukrainas kolēģus un viņu ģimenes. Visi VIG grupas uzņēmumi Baltijā - “BTA Baltic Insurance Company” (BTA), “Compensa Vienna Insurance Group” un “Compensa Life Vienna Insurance Group” – ir kopā ar Ukrainas iedzīvotājiem un 1400 ukraiņu kolēģiem šajās tumšajās stundās un kopīgi ziedos 250 tūkstošus eiro.

BTA Valdes priekšsēdētājs Volfgangs Štokmaiers vēsta: “Mūs visus dziļi ietekmē tas, ka VIG grupas darbinieku vidū ir kolēģi, kam jāpiedzīvo karš. Mēs rūpīgi sekojam līdzi situācijai Ukrainā un informācijai vietējos un pasaules medijos, kā arī domās esam līdzās visiem Ukrainas iedzīvotājiem un jūtam līdzi tiem, kurus karš skāris visvairāk. Tāpat esam gatavi sniegt tiešu un praktisku palīdzību kolēģiem, kuru ģimenes locekļi atrodas Ukrainā un kuriem šobrīd ir nepieciešama palīdzība.”

Līdztekus Deividas Raipa, “Compensa Vienna Insurance Group” valdes priekšsēdētājs, uzsver, ka viņa komanda lepojas ar to, ka ir daļa no “Vienna Insurance Group” un atbalsta kopīgu un vienojošu iniciatīvu palīdzēt Ukrainas iedzīvotājiem: “Mums, lietuviešiem, latviešiem, igauņiem, ir vēsturiska pieredze un atmiņa, kas ļauj ļoti labi saprast tās sāpes, ko tagad pārdzīvo ukraiņi. Visa mūsu komanda ir pārliecināta, ka palīdzēt Ukrainai ir mūsu pienākums. Mēs labi apzināmies, ka Eiropā šodien ir ļoti vajadzīga vienotība, koncentrēšanās un atbalsts, īpaši Ukrainas iedzīvotājiem. Tāpēc bez lielas vilcināšanās esam nolēmuši dot ieguldījumu “Vienna Insurance Group” izveidotajā fondā.”

“Krievijas militārā agresija pret Ukrainu ir šokējoša un neizprotama. Mēs nevaram vienkārši sekot līdzi notiekošajam, mēs jūtam pienākumu palīdzēt un atbalstīt Ukrainas tautu viņu varonīgajā cīņā par brīvību. Novēlam “Vienna Insurance Group” uzņēmumu darbiniekiem Ukrainā un visiem ukraiņiem spēku un izturību,” vēsta Olga Reznik, “Compensa Life Vienna Insurance Group” valdes priekšsēdētāja.

Par VIG

Vienna Insurance Group Wiener Versicherung Gruppe (VIG) ir vadošā apdrošināšanas grupa gan Austrijā, gan visā Centrāleiropas un Austrumeiropas (CAE) reģionā. Apmēram 50 apdrošināšanas sabiedrības 30 valstīs veido grupu ar senām tradīcijām, spēcīgiem zīmoliem un ciešām klientu attiecībām. Vairāk nekā 25 000 VIG darbinieku rūpējas par vairāk nekā 22 miljonu klientu ikdienas vajadzībām. VIG akcijas tiek kotētas Vīnes Fondu biržā kopš 1994. gada. VIG grupai ir A+ reitings ar stabilu starptautiski atzītās reitingu aģentūras Standard & Poor's prognozi. VIG cieši sadarbojas ar Erste Group, lielāko mazumtirdzniecības banku Centrālajā un Austrumeiropā.

Papildu informācija:

Dace Gertnere

“Compensa Vienna Insurance Group” ADB Latvijas filiāle

Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja

E-pasts: dace.gertnere@compensa.lv

Klientu atbalsts un apdrošināšanas iegāde
24/7 atbalsta tālrunis
Klientu apkalpošanas centri