RU
EN
 • Vairāk informācijas

  Apdrošināšanas kompānija Compensa, kas Latvijā darbojas kopš 2012. gada, piedāvā īpašuma, auto un ceļojuma apdrošināšanu. Compensa – māksla apdrošināt, apvienojumā ar augstu kultūru saskarsmē ar ikvienu klientu.

   

  Rūpīgi izstrādātajā apdrošināšanas piedāvājumā Compensa Auto ietilpst iespēja iegādāties OCTA un KASKO polises Jūsu auto drošībai. Compensa OCTA apdrošināšanas polise sedz zaudējumus, ja, transportlīdzekļa vadītāja vainas dēļ izraisīts ceļu satiksmes negadījums un bojāts citas personas īpašums vai veselība. Attiecīgi Compensa OCTA pasargā no izdevumiem par nodarītajiem zaudējumiem ceļu satiksmes negadījuma rezultātā. Savukārt Compensa KASKO ir visu risku auto apdrošināšana, kas saviem klientiem piedāvā iespēju pasargāt savu auto no visiem svarīgākajiem riskiem, kas var iestāties, lietojot transportlīdzekli.

   

  Compensa apdrošināšanas piedāvājums mājoklim ir privātpersonām paredzēta nekustamā īpašuma apdrošināšana. Šāda apdrošināšanas polise it ērts un pārdomāts risinājums, ikvienam dzīvoklim vai privātmājai. Compensa apdrošināšanas polise palīdz ātrāk un vienkāršāk atgriezties ierastajā dzīves ritmā un ikdienā. Šādā apdrošināšanas polisē tiek iekļauta nekustamā īpašuma apdrošināšana, īpašumā un ārpus tā esošās mantas apdrošināšana, kā arī civiltiesiskā apdrošināšana (trešajai personai nodarītie zaudējumi). Šī ir pirmā šāda veida mājokļa apdrošināšana Latvijā, ko iespējams iegādāties ilgtermiņā – uz laiku līdz 3 gadiem, tā manāmi samazinot apdrošināšanas maksājumu.

   

  Compensa ceļojumu apdrošināšana - drošs ceļabiedrs gan tuvos gan tālos ceļojumos!

   

  Compensa saviem klientiem piedāvā arī īpašu lojalitātes programmu, kas pieejama, ja iegādātas Compensa Mājas un Compensa KASKO apdrošināšanas polises klienta ģimenē. Lojalitātes programma piedāvā tādas priekšrocības kā bezmaksas diennakts tehniskā palīdzība mājoklim, papildus nodrošinājums 1000 EUR vērtībā mājoklim vai mantai, elektroapgādes traucējumu rezultātā, kā arī mājokļa vai transportlīdzekļa atslēgu atjaunošana, to zādzības gadījumā.

   

  Auto un mājokļa apdrošināšanas polišu cenas ērti un vienkārši iespējams aprēķināt Compensa mājas lapā piedāvātajos online kalkulatoros.