Pērc klientu centros

Kādi ir ieguvumi?


Daudzpusīga polise
Mūsu mājokļa apdrošināšana ir izveidota tā, lai nodrošinātu pilnvērtīgu finansiālu aizsardzību, apdrošināšanas polisē iekļaujot, gan mājokli, gan mantu (iedzīvi), gan papildinot to ar civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu un ģimenes nelaimes gadījumu apdrošināšanu.
Apdrošinām arī mājdzīvniekus, velosipēdus u.c.
Tu vari iekļaut arī savu četrkājaino mīluļu apdrošināšanu vai papildināt polisi ar citiem vērtīgiem papildu riskiem, piemēram, velosipēdu un skrejriteņu apdrošināšanu, elektronisko iekārtu apdrošināšanu notiekot pārspriegumam.
24/7 atbalsts jeb tehniskā palīdzība
Nodrošinām 24/7 atbalstu jeb tehnisko palīdzību ārkārtas gadījumos, kad nepieciešama tūlītēja palīdzība. Piemēram, bojātas slēdzenes dēļ Tu netiec iekšā mājoklī vai no trauku mazgājamās mašīnas negaidot sāka noplūst ūdens.
Izdevīga cena
Izvēloties ilgtermiņa polisi 3 gadiem, Tev ir iespēja būtiski samazināt apdrošināšanas maksājumus iegūt sirdsmieru ilgam laikam.

Kādi ir ieguvumi?

Pārliecinies, vai apdrošināšanas summa ir pietiekama, lai atjaunotu īpašumu sākotnējā izskatā!

Vairāk par Compensa Īpašuma polisi


Mājas apdrošināšana

Parūpējies, lai negaidītos pavērsienos dabas stihijas, plīsis ūdensvads vai garnadzis pēkšņi neradītu ievērojamus finansiālos zaudējumus Tavam īpašumam.

Segumā ir iekļautas arī palīgēkas un teritorijas labiekārtojuma, un apzaļumošanas elementi, kas ir Tavā pagalmā, piemēram, žogs, bruģis, apstādījumi un augļkoki.

Polisē ir iekļauta arī tehniskās palīdzības nodrošināšana – atslēdznieks palīdzēs tikt galā ar durvīm, kas iestrēgušas, savukārt santehniķis palīdzēs tikt galā ar ūdensvada noplūdi. Turklāt, Compensa konsultants laipni palīdzēs rast risinājumu negadījuma brīdī.

Dzīvokļa apdrošināšana

Dzīvojot dzīvoklī sadzīviskas ķibeles var ietekmēt ne tikai pašu sevi, bet arī vairākus tuvumā dzīvojošos kaimiņus. Visbiežāk sastopamie negadījumi dzīvokļos ir saistīti ar ūdens noplūdēm, kas radījušas zaudējumus cita vai arī paša īpašumam, kā arī ar uguns nelaimēm.

Apdrošinot dzīvokli mansardā – iekļauta ar dzīvokli saistītā jumta daļa.

Iedzīves apdrošināšana

Ikviena mājās ir daudz ikdienā nepieciešamu un svarīgu lietu, kas ir vērtīgas ne tikai materiālā ziņā, bet kam arī esi ļoti pieķēries. Apdrošinot īpašumu, vari pasargāt sevi no zaudējumiem, kas var rasties dažādu negadījumu rezultātā, piemēram, ja ūdens noplūde vai uguns sabojā Tavas mēbeles un elektroiekārtas. Tāpat mazākas galvas sāpes radīs negaidīta garnadža radītie zaudējumi.

Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana

Compensa ik dienas saskaras ar situācijām, kad tiek nodarīti netīši zaudējumi citiem cilvēkiem vai viņu īpašumam. Piemēram, var gadīties nejauši appludināt kaimiņus, izsist kaimiņam logu vai, braucot ar velosipēdu vai skrituļslidām - uzskriet virsū garāmgājējam, turklāt tas var gadīties arī Tavam bērnam. Šādos gadījumos ar civiltiesiskās apdrošināšanas polisi vari sevi pasargāt no zaudējumiem, ko esi nodarījis cita cilvēka īpašumam vai veselībai.

Aktīvās atpūtas aprīkojuma, velosipēda apdrošināšana

Tevi raksturo aktīvs dzīvesveids un visu laiku esi kustībā, braucot ar velosipēdu, elektrisko skrejriteni, veikojot vai arī ziemā slēpojot? Tev patīk fotografēt vai filmēt?

Compensa piedāvā aktīvās atpūtas aprīkojuma – velosipēda, veikborda, kaitborda, skrituļslidu, skrejriteņa, slēpju, sniega dēļa, drona, videokameras, fotoaparāta, kā arī bērnu ratiņu, specializētu apģērbu, tūrisma, alpīnisma, ziemas inventāra u.c. aprīkojuma apdrošināšanu, kas darbojas visā Latvijas teritorijā un pasargās no zaudējumiem, kas var rasties, piemēram, pārvadājot aprīkojumu un ciešot satiksmes negadījumā vai, ja aprīkojums tiek nozagts. Aktīvās atpūtas aprīkojuma apdrošināšanu ir iespējams iegādāties kopā ar mājokļa apdrošināšanu.

Ģimenes nelaimes gadījumu apdrošināšana
Domājot par saviem ģimenes locekļiem, vēlamies gūt papildu apdrošināšanas aizsardzību, kas sniedz atbalstu gadījumos, kad kāds no apdrošinātajā mājoklī dzīvojošiem ģimenes locekļiem cieš nelaimes gadījumā un gūst paliekošus miesas bojājumus, piemēram, ciešot ceļu satiksmes negadījumā, slēpojot vai snovojot, gūstot traumu darbā, vai braucot ar kvadraciklu. Apdrošināšana darbojas visā Latvijas Republikas teritorijā un to ir iespējams iegādāties, pērkot īpašuma apdrošināšanu.
Brīvdienu mājas apdrošināšana

Papildus pastāvīgi apdzīvotai dzīvojamai ēkai vai dzīvoklim piedāvājam apdrošināt arī brīvdienu māju.

Būvniecības darbu apdrošināšana

Papildus mājokļa apdrošināšanai piedāvājam apdrošināt zaudējumus, kas īpašumam radušies tādu būvniecības darbu laikā, kuriem nepieciešama ir būvniecības atļauja.

Arī tad, ja mēju esi tikai uzsācis celt.

Tiek apdrošināti arī objektā esošie celtniecības materiāli (limits EUR 1 000).

Ugunsdrošības noteikumi mājoklī
Kas ir 24/7 Compensa mājokļa dienests?

Saviem klientiem apdrošinātājs Compensa piedāvā īpašu pakalpojumu – 24/7 mājokļa dienesta atbalstu. Šis pakalpojums ir pieejams visiem Compensa klientiem, kuri izvēlējušies to savā polisē.

Compensa mājokļa dienests ir visu diennakti pieejams serviss, kas paredzēts steidzamu pakalpojumu sniegšanai negaidītās situācijās.

Mājas parasti ir tikai vienas, tādēļ reizēs, kad gadās neparedzēti negadījumi, kas padara mājokli neapdzīvojamu, ir svarīgi negadījuma sekas novērst pēc iespējas ātrāk, lai varētu atgriezties ierastajā dzīves ritmā.

Daži piemēri, kad Compensa mājokļa dienests var izrādīties neaizstājams pakalpojums:

 • Atslēdznieka pakalpojumi – salūzusi atslēga, aizkritusi slēdzene, pazaudētas vai nozagtas atslēgas. Šādās situācijās neviens negrib palikt aiz durvīm, taču ne visiem pie rokas ir šādu pakalpojumu sniedzēju tālruņa numurs, kā arī – nav skaidrs, cik šāds pakalpojums izmaksātu. Compensa mājokļa dienests par problēmu parūpēsies bez maksas.
 • Santehniķa pakalpojumi – santehniķis var būt neaizstājams virknē dažādu situāciju – cauruļu aizdambējumi vai plīsumi, problēmas ar sadzīves tehniku, negaidītas noplūdes, problēmas ar stāvvadu u.tml.
 • Namdara pakalpojumi – namdaris var būt neaizstājams tādās situācijās kā uzlauztas durvis, salauzts loga rāmis, salūzis kāpņu pakāpiens vai marga.
 • Žāvēšanas un tīrīšanas pakalpojumi – neaizstājami tad, gadās nopludināt savu mitekli, kā arī tad, ja kaimiņi pamanās izraisīt plūdus.
 • Apsardzes pakalpojumi – tas var noderēt situācijās, kad rodas sadzīves konflikti ar kaimiņiem, kā arī – ja, piemēram, kāpņu telpā parādījušies nevēlami apakšīrnieki.
 • Transporta pakalpojumi.
 • Iedzīves pārvešanas pakalpojumi.
 • Atbalsta un konsultāciju tālruņa pakalpojumi – dzīvē gadās dažādas situācijas, bet ne visās sadzīves situācijās būtu jāsauc glābšanas dienests vai policija. Tāpēc rodas jautājums – kur meklēt palīdzību? Compensa mājokļa dienests šādās situācijās darbojas kā lieliska vienas pieturas aģentūra – jūs varat piezvanīt, izstāstīt savu situāciju, un atsaucīgie Compensa klientu apkalpošanas speciālisti vai nu sūtīs palīdzību, vai arī sīki paskaidrot, kur vērsties un kā labāk rīkoties.

Svarīgi atcerēties! Šis pakalpojums ir pieejams ikvienai Compensa apdrošinātai personai, kas savā mājokļa apdrošināšanas polisē to ir izvēlējušies (un attiecīgi polisē ir redzama atzīme par to). Visi šī dienesta piedāvātie pakalpojumi ir pieejami visā Latvijas teritorijā visu diennakti bez brīvdienām. Tādēļ – ja notiek kāds negadījums ar apdrošināto mājokli, pirmais, kas jādara – jāzvana Compensa mājokļa dienestam uz norādīto numuru. Tāpat palīdzība tiks sniegta gan tad, ja ir iestājies mājokļa apdrošināšanas gadījums, gan arī tad, ja tāds nebūs iestājies.

Kā rīkoties, ja noticis negadījums?
 • Ja zaudējumu izraisījusi uguns vai eksplozija, nekavējoties zvaniet Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam pa tālr. nr. 112 vai 01.
 • Ja notikusi zādzība, laupīšana vai to mēģinājums, nekavējoties ziņojiet Valsts policijai pa tālr. nr. 112 vai 02.
 • Ja notikusi apkures un kanalizācijas sistēmu avārija vai ūdens noplūde, informējiet avārijas dienestu, ēkas pārvaldnieku vai namu pārvaldi.
 • Nekavējoties, tiklīdz tas iespējams (bet ne vēlāk kā 3 dienu laikā pēc negadījuma), sazināties ar Compensa. To vari izdarīt, zvanot mums pa tālruni 8888 vai aizpildot pieteikuma
Bez Compensa rakstveida piekrišanas, pēc apdrošināšanas gadījuma nav pieļaujams:
 • Uzsākt bojātā īpašuma remontu vai atjaunošanas darbus, izņemot tādus, kas nepieciešami, lai nekavējoties novērstu zaudējumu turpināšanos
 • Atzīt saistības Apdrošinātāja vārdā vai dot solījumus par zaudējumu atlīdzības izmaksu;
 • No apdrošinātā/bojātā īpašuma bez Compensa atļaujas aizliegts atbrīvoties.

Kā saņemt atlīdzību?

Pēc negadījuma nekavējoties, tiklīdz tas ir iespējams, bet ne vēlāk kā 3 darba dienu laikā, rakstveidā jāinformē par negadījumu un tā apstākļiem Compensa, aizpildot pieteikuma formu, kas pieejama www.compensa.lv.

Tev jāiesniedz:

Pēc prasības pieteikuma saņemšanas Compensa eksperts ar Tevi sazināsies un, ņemot vērā radušos apstākļus un polises noteikumus, informēs par turpmāko procesu.

Dokumentus vari iesniegt sev ērtākajā veidā – aizpildot pieteikumu Compensa tīmekļvietnē, nosūtot dokumentus uz e-pasta adresi – atlidzibas@compensa.lv, aizpildot pieteikumu klātienē klientu apkalpošanas centrā vai nosūtot dokumentus pa pastu. Pieņemti tiek visi veidi, galvenais – atcerēties rīkoties pēc iespējas ātrāk, tiklīdz ir iestājies apdrošināšanas gadījums. Tādējādi pieteikums tiks izskatīts ātrāk, kā arī sekas tiks novērstas ātrāk.

Tev ir iespēja izvēlēties vai izveidot piemērotāko apdrošināšanas programmu, lai tā atbilstu tieši Tavām vajadzībām.

Izvēlies pamata segumu vai papildini to ar vērtīgiem paplašinājumiem pilnvērtīgai finansiālajai drošībai!

PAMATA RISKI VISI RISKI
Uguns
Zibens spēriens
Eksplozija
Lidaparāta, tā daļu vai tā kravas uzkrišana
Vētra, krusa
Ūdens, apkures un/vai kanalizācijas sistēmas avārijas
Zādzība pēc ielaušanās, laupīšana
Trešo personu prettiesiska rīcība
Zemestrīce
Transporta līdzekļa trieciens
Compensa 24/7 mājokļa dienests (tālr. 8888)
Mājokļa aizvietošana
Applūšana
Sniega vai ledus svars
Koku, mastu vai stabu nogāšanās
Stiklojuma saplīšana
Elektriskas dabas parādības
Plūdi
Remonts kaimiņos
Inženiertehniskās komunikācijas
Nokrišņu ūdens
Remonta darbi
Īrnieku nodarītie zaudējumi
Jebkurš cits negadījums, kas nav minēts izņēmumos
 
Klientu atbalsts un apdrošināšanas iegāde
24/7 atbalsta tālrunis
Klientu apkalpošanas centri