Atpakaļ

Sīkdatņu politika

Sīkdatņu politika 

Sīkdatne jeb sīkfails (angl. cookies) ir tīmekļa servera nosūtīta neliela teksta virkne (informācija), kura tiek saglabāta lietotāja datorā vai citās ierīcēs lietotāja pārlūka failu direktorijā.

Tas palīdz vietnei atcerēties jūsu iestatījumus, kurus jūs esat izvēlējies vietnes pārlūkošanai, lai katru reizi tās vairs nevajadzētu atkārtoti ievadīt un lai atvieglotu vietnes pārlūkošanu (piemēram, izmantoto valodu). Sīkdatnes (pēc IP adreses saglabāšanas) neidentificē lietotāju kā personu, vienīgi atpazīst lietotāju kā iepriekšējo vietnes apmeklētāju. Sīkdatnes arī palīdz mums apkopot mūsu vietnes apmeklējumu statistiku un optimizēt mārketinga komunikāciju.

Mēs apkopojam šo informāciju, izmantojot automātisku Google Analytics rīku, kas ļauj uztvert un analizēt to, kā apmeklētāji izmanto šo tīmekļa vietni (šo rīku nodrošina ASV kompānija Google Inc.).

Šeit jūs atradīsiet vairāk informācijas par to, kā Google Analytics darbojas un kādu informāciju šis rīks ļauj mums apkopot un analizēt: https://support.google.com/analytics/answer/1012034?hl=lv&ref_topic=6157800

Jūs jebkurā laikā varat atspējot Google Analytics vāktos datus, kā aprakstīts šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

 

Tiek izmantoti trīs sīkdatņu veidi:

1. Sesijas sīkdatnes ir īslaicīgas un pazūd pēc tīmekļa vietnes vai pārlūkprogrammas aizvēršanas. Sesijas sīkdatnes var izmantot, lai aktivizētu noteiktas vietnes funkcijas un iespējas.

2. Pastāvīgās sīkdatnes sesijas beigās nepazūd un paliek jūsu datora vai citu ierīču atmiņā. Tās var izmantot, piemēram, lai identificētu jūs kā unikālu vietnes apmeklētāju, saglabājot nejauši ģenerētu numuru, pielāgojot vietnes saturu jūsu vajadzībām, atjaunojot iepriekš atlasīto informāciju un iestatījumus vai apkopojot statistiku.

3. Trešo pušu sīkdatnes tiek izmantotas reklāmas nolūkos, piemēram, Google AdWords. Tās izmanto, lai pielāgotu reklāmas saturu, novērtētu tās efektivitāti un optimizētu mārketinga komunikāciju.

 

Pēc pārlūkprogrammas iestatījumu maiņas jūs jebkurā laikā varat izdzēst saglabātās sīkdatnes un novērst to saglabāšanu savā datorā vai citā ierīcē. Uzziniet, kā to izdarīt, noklikšķinot uz saites:

 

Jūs jebkurā laikā varat atspējot Google Analytics vāktos datus, kā aprakstīts šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja jūs nedodat tīmekļa vietnei tiesības izmantot sīkdatnes, dažas no tīmekļa vietnes piedāvātajām funkcijām var būt daļēji vai pilnībā nepieejamas.

Serveris, kas uztur šo tīmekļa vietni, var arī uzdot jautājumus, ko jūs sniedzat serverim (atvērtās tīmekļa vietnes adrese, izmantojamā ierīce un pārlūkprogramma, jūsu IP adrese un pieslēgšanās laiks). Šie dati tiek izmantoti vienīgi tehniskiem mērķiem – lai nodrošinātu, ka tīmekļa vietne darbojas precīzi un droši, kā arī lai izpētītu iespējamos drošības pārkāpumus.

Klientu atbalsts un apdrošināšanas iegāde
24/7 atbalsta tālrunis
Klientu apkalpošanas centri